jaka szkola po gimnazjum na architekta

Dlaczego menedżerowie powinni Coach

Chociaż wielu menedżerów nie używać ani zrozumieć coaching, jest to jeden z najbardziej skutecznych narzędzi zarządzania. Coaching jest bardzo skutecznym narzędziem zarządzania, a jednak spotkałem tylko niewielką liczbę menedżerów, którzy przyjmują styl trenerski przy wspieraniu swoich pracowników. Niefortunne Prawda jest taka, że ??wielu menedżerów nie rozumie coachingu i otrzymały niewielki lub żaden formalnego szkolenia.

Korzyści z coachingu w kontekście zarządzania są znaczące:

Coaching zachęca pracowników do samodzielnego myślenia, które jest inspiracją. Korzyścią spin-off dla menedżera jest to, że jeżeli pracownik znajdzie swój sposób z minimalnym porady nie będą musieli zadać to samo pytanie następnym razem, co pozwoli zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność. Jest to świetna inwestycja.

jaka szkola po gimnazjum na architekta

Coaching pozwala różnorodności poprzez umożliwienie pracownikom osiągnąć rezultaty na swój własny sposób, który jest często bardziej skuteczne niż znane trasy zalecanej przez trenera.

Coaching pozwala na podstawowe kwestie kompetencyjne na powierzchnię. Na przykład, można poprosić członka personelu pytania i oczekiwać od nich, aby znaleźć rozwiązanie problemu. Jeśli nie uda się odpowiedzieć na uzasadnione pytanie masz możliwość zwrócenia się dlaczego. Czy oni potrzebują trochę więcej doświadczenia lub rozwoju osobistego, aby umożliwić im znaleźć odpowiedzi?

Uważam, że większość menedżerów, którzy są skuteczne trenerzy są często zagrożone, gdy pod presją – kiedy spóźnia się na spotkania lub przed terminami, na exampleIn takich sytuacjach wielu menedżerów domyślnie mówi kierowanie zamiast zadawać pytania. Będą używać języka, jak „Czy to …. to zrobić” lub „Powiem ci, jak należy zarządzać ten problem.” Gdy ciśnienie podnosi zarządzający może również spaść z powrotem do bardziej konstruktywnego stylu coachingowego, wiedząc, że na dłuższą metę za pomocą coachingu zamiast bezpośredniego rad skorzystają zarówno siebie jak i pracownika.